Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Blizzard zmieni system zmiany płci w World of Warcraft

Do World of Warcraft zmierza powoli dodatek Shadowlands, który otworzy na graczy to, przed czym chroniła ich korona Władcy Mroźnego Tronu i pozwoli pobawić się płcią.

Nie, nie liczcie na to, że nagle w świecie Blizzarda pojawi się masa płci i preferencji seksualnych – to nie Cyberpunk 2077. Studio zwyczajnie postanowiło, że zmiana płci postaci w WoWie, która od zawsze była płatna… już przestanie być.

Za zmianę płci w World of Warcraft trzeba zapłacić obecnie sporo, bo całe 15 dolców za przedmiot w sklepie i wbrew pozorom, nie ma to wielkiego wpływu na grę. To kwestia wyłącznie wyglądu, a ten nie wpływa na gameplay w znaczącym stopniu.

Czytaj też: Trylogia Crysis na Xbox One za darmo w abonamencie

Na szczęście wraz z pojawieniem się dodatku Shadowlands Blizzard doda opcję zmiany płci do listy rzeczy, które można kupić w barber-shopie. Jak powiedział producent wykonawczy, John Hight w rozmowie z Eurogamer:

Gdy dodawaliśmy nowe elementy do Shadowlands, zdaliśmy sobie sprawę, że „kurcze, jedynym sposobem na zmianę płci w World of Warcraft jest przejście przez tę płatną usługę”. Zauważyliśmy, że to nie jest właściwa wiadomość.

Wersja beta Shadowlands rozpocznie się w przyszłym tygodniu, a pełna wersja dodatku zadebiutuje jeszcze tej jesieni.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News