Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Vaas w Far Cry 6? Gracze łączą wątki

Far Cry 6 bez tajemnic! Czujne oko graczy zdradza szczegóły tytułu.

Takie sytuacje nie zdarzają się często… ale jednak! Oficjalnie o Far Cry 6 nie wiemy niemalże kompletnie nic. Nieoficjalnie – dziś rano wyciekła okładka gry oraz niektóre informacje na temat fabuły produkcji.

Uwagę graczy zwraca grafika promocyjna Far Cry 6. Niektórzy fani wierzą, iż syn głównego-złego jest tak naprawdę Vaasem z Far Cry 3. Oznaczałoby to, że wydarzenia Far Cry 6 nie będą toczyły się we współczesności, a kilka lat przed trójką.

Dowody na to są dwa. Pierwszy – twarz bohaterów jest do siebie dość podobna, a do tego oboje mają charakterystyczną bliznę na brwi.

Vaas w Far Cry 6?

Czytaj też: Pudełko PS5 oficjalnie! Sony idzie w biały

Drugim dowodem jest natomiast to, iż aktor Michael Mando, który wcielił się w Vaasa w Far Cry 3 jakiś czas temu napisał na Reddicie:

Michael Mando

Kto wie… może wkrótce ponownie wcielę się w tę rolę? :p

Będę bardzo zaskoczony jeśli okaże się, że teoria graczy jest nietrafna.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News