Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Trzynaście powodów – bohaterowie na plakatach promujących finałowy sezon

Po zwiastunie przyszedł czas na dalszą część kampanii promocyjnej serialu Trzynaście powodów od Netflixa. Zobaczcie plakaty z bohaterami finałowego sezonu. Kiedy premiera?

Czytaj też: Doom Patrol – zobaczcie pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu

Pierwszy sezon Trzynastu powodów opowiadał o okolicznościach samobójstwa Hannah Baker, która powody odebrania sobie życia umieściła na taśmach magnetofonowych. każdy kolejny sezon przynosił więcej nastoletnich dramatów. W nowych odcinkach zobaczymy, jak Clay i jego przyjaciele przygotowują się do ukończenia liceum Liberty. Bohaterowie muszą zrobić wszystko, by wydarzenia z ich przeszłości pozostały tajemnicą i nie rzutowały na ich przyszłym życiu.

Zbliża się koniec nauki w liceum Liberty i uczniowie muszą podjąć trudne życiowe decyzje. Jak wydarzenia z przeszłości wpłyną na ich przyszłość?

Finałowa odsłona ma liczyć 10 odcinków i zadebiutuje na platformie 5 czerwca.

Do swoich ról powrócą: Dylan Minnette jako Clay, Brandon Flynn jako Justin, Alisha Boe jako Jessica, Christian Navarro jako Tony, Miles Heizer jako Alex, Ross Bulter jako Zach, Devin Druid jako Tyler. Dodatkowo do obsady dołączy Gary Sinise w roli doktora Roberta Ellmana i Jan Luis Castellanos, który wcieli się w zmagającego się z żałobą kapitana drużyny futbolowej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News