Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Thermaltake wprowadza pasty z dziwnym aplikatorem

Thermaltake zaprezentowało właśnie nowe pasty termoprzewodzące TG-30 i TG-50. To, co je wyróżnia to nietypowe aplikatory.

Pasty wydają się bazować na cząstkach srebra, choć firma nie ujawniła ich składu. Dostępne są one w strzykawkach o wadze 4 g. TG-30 oferuje przewodność cieplną równą 4,5 W/mK, podczas gdy model TG-50 oferuje 8 W/mK.

Czytaj też: Asus prezentuje zasilacze TUF Gaming Bronze

W zestawie z pastami znajdziecie aplikator, nakładkę na procesor z otworami w kształcie plastra miodu oraz małą łopatkę. Aplikator dajcie na procesor i na to nakładacie pastę termoprzewodzącą.

Ona powinna ładnie rozprowadzić się po procesorze po nałożeniu chłodzenia – przynajmniej tak twierdzi Thermaltake. W zestawie są też dwie ściereczki nasączone alkoholem. Producent nie zdradził cen żadnej z past.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News