Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Stwórz emotkę do Fortnite tańcząc w TikToku, dziadku.

Epic Games przygotowało nowy konkurs dla swoich fanów. Wystarczy pobrać TikToka i zatańczyć wymyślony przez siebie taniec.

Fortnite słynie z tańców. To między innymi one wypromowały tę grę, a twórcy o tym doskonale wiedzą. I zamierzają sprytnie wykorzystać to do wypromowania gry na TikToku. Epic Games zachęca graczy do pobrania TikToka i zatańczeniu swojej choreografii używając hasztagu #EmoteRoyaleContest. Zwycięski taniec stanie się emotką w Fortnite, a zwycięzca otrzyma również 25 000 V-dolców oraz VIP-owski pakiet Fortnite.

Konkurs rozpoczyna się 18 stycznia o godz. 9:00 czasu polskiego i potrwa do 25 stycznia do godz. 8:59 czasu polskiego. Wszystkie prace muszą być zgłoszone w czasie trwania konkursu. Pamiętajcie, że aby wziąć udział w konkursie musicie mieć przynajmniej 13 lat, a do tego skorzystać z jednego z utworów Fortnite, które pobierzecie z tego miejsca.