Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sony przyspiesza z grami – State of Play o The Last of Us 2 lada dzień

Nowe informacje o kolejnym State of Play skupionym na jednej grze. Po Ghost of Tsushima pora na The Last of Us Part 2.

State of Play to zaczęty jakiś czas temu przez Sony internetowy program, w którym firma publikuje materiały z nadchodzących gier wideo na PlayStation 4. Formuła ostatniego odcinka się jednak zmieniła, ponieważ dostaliśmy tylko jedno, długie nagranie prezentujące pewien tytuł.

Jeśli jeszcze nie widzieliście ostatniego State of Play to zapraszamy do nadrobienia. Materiał wideo dokładnie wytłumaczy Wam wiele zasad panujących w świecie Ghost of Tsushima.

Czytaj też: Tytuły startowe na PS5 to będzie istna powódź

Sony idzie jednak za ciosem. Wszakże kończy się aktualna generacja konsol, a tutaj czekają premiery jeszcze trzech ekskluzywnych gier – wspomniane Ghost of Tsushima, The Last of Us Part 2 oraz Iron Man VR.

Najnowsze State of Play jest już zapowiedziane i ponownie – zobaczymy jedną grę, z której materiał będzie dość długi. Neil Druckmann z Naughty Dogg zapowiada, że nowy gameplay z gry będzie trwał 25 minut. Co najciekawsze – zobaczymy nowe fragmenty.

Nowe State of Play w pełni skupione na The Last of Us Part 2 odbędzie się już jutro! 27 maja o 22:00 ponownie będziemy mogli obejrzeć rozgrywkę z nowego tytułu ekskluzywnego dla konsoli Sony. Firma ponownie zaznacza jednak, abyśmy nie nastawiali się na żadne nowe informacje na temat PlayStation 5.

Czytaj też: Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News