Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung Galaxy M51 otrzymuje pierwszą aktualizację

Galaxy M51 to jeden z najnowszych smartfonów od Samsung. Właśnie rozpoczął on otrzymywanie swojej pierwszej aktualizacji.

Wprowadza ona sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Jest to dosyć dziwne, bowiem wielu producentów wypuszcza już aktualizacje z wrześniowymi poprawkami.

Czytaj też: Wyciekły zdjęcia nowej karty Radeon RX 6900XT

Update poprawia też kilka problemów. Lepiej powinna działać jasność adaptacyjna. Poprawiona została także stabilność aparatu czy ogólne bezpieczeństwo urządzenia. Oparta jest ona o Androida 10 Q.

Aktualizacja to wersja stabilna, więc będzie wypuszczana partiami w różnych rejonach świata – może minąć trochę czasu, zanim będzie ona gotowa do pobrania na całym świecie. Dajcie znać w komentarzach, czy można ją już ściągnąć i zainstalować w Polsce.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News