Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Polska cena PS5! Atrakcyjna kwota za next-gena

Czyżby polski sklep zdradził cenę PlayStation 5? Znamy ofertę!

Ile będzie kosztować PlayStation 5 w Polsce? Cena PS5 w naszym kraju może zaskoczyć. Nikt oficjalnie niczego jeszcze nie potwierdził, ale jeden z internetowych sklepów wystawił sprzęt w swojej ofercie. Ile zapłacimy za PS5?

Cena PS5 w Polsce

Na wypadek gdyby ofertę usunięto – udostępniamy grafikę ze strony, która aktualnie dostępna jest pod tym linkiem. Cena PS5 w Polsce w sklepie X-KOM została ustanowiona na 2499 złotych.

Czytaj też: Pudełko PS5 oficjalnie! Sony idzie w biały

Co znajdzie się w zestawie? Polski sklep wysyłkowy wskazuje na to, że za 2499 złotych otrzymamy konsolę PlayStation 5 (z napędem) oraz kontroler DualSense. Sprzęt dostępny jest białym kolorze, a Sony daje gwarancję na 12 miesięcy.

Co ciekawe, PlayStation 5 po raz kolejny sprzedawane jest jako urządzenie z 1 TB pamięci SSD. Oficjalnie wiadomo, że konsola posiadać będzie 850 GB, więc albo coś się zmieniło albo Japończycy zaokrąglili sobie liczbę. Oprócz tego – standardowe informacje:

  • Możliwość pracy w pionie i poziomie
  • Obsługa 4K UHD
  • Współpraca z 8K

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News