Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nowe BMW M4 nagrane podczas szaleństw na Nurburgring

Ostatnio trzymaliśmy teaser BMW M4 i M3, a teraz mamy przyjemność obejrzeć tego pierwszego podczas szaleństw na torze Nurburgring.

Nowa seria 4 BMW wprowadziła do swojej spuścizny odświeżony projekt wraz z kontrowersyjnym prze wielkie nery przodem, a niezliczone zdjęcia szpiegowskie pokazują, że M4 zachowa tę stylistykę. Pokazuje to po raz kolejny film z kanału Automotive Mike YouTube, który sprowadza się do dwudrzwiowego modelu podczas testowych jazd dookoła toru.

Podczas gdy większość filmów szpiegowskich z tego toru przedstawia prototypy, które po prostu się oszczędzają, ten klip z BMW M4 2021 jest czymś w zupełnie innym guście. Tutaj kierowca tego wydajnego BMW po prostu wyciska z niego siódme poty (via Motor1).

Te siódme poty wyciska tak naprawdę z podwójnie turbodoładowanego silnika rzędowego BMW B56 z sześcioma cylindrami, który zapewnia moc rzędu nawet 500 koni mechanicznych w najwyższych wersjach wyposażenia.

Czytaj też: Flying Spur jako hybryda plug-in w planach Bentleya?

Napęd na wszystkie koła będzie standardem wraz z dwusprzęgłową skrzynią biegów. Dostępna będzie też sześciobiegowa manualna skrzynia biegów, ale nie w najdroższych wariantach i tylko z 480 KM. Dokładne informacje na temat tego poznamy już wkrótce, bo BMW M4 2021 zostanie ujawnione we wrześniu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News