Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nowe informacje o następcy Lamborghini Aventador

W oczekiwaniu na Lamborghini SCV12 doczekaliśmy się nieoczekiwanej premiery Lamborghini Sian w nowej odsłonie, a tym razem uzyskaliśmy wgląd na to, czym może być następca modelu Aventador.

Zarówno Sian, jak i Sian Roadster korzystają z hybrydowego układu napędowego, co jednoznacznie oznacza, że ​​marka zmierza w kierunku zelektryfikowanej przyszłości. Nic w tym dziwnego, ale przyszłość Lamborghini leży w modelu Aventador, tak jak w przypadku Porsche jest z modelem 911.

Giovanni Perosino, dyrektor handlowy Lamborghini, wyjawił co nieco na temat modelu (via Motor Trend), który zastąpi supersamochód Aventador. Wiemy, że napędzi go silnik V12, ale według wspomnianego dyrektora, nie zostanie w nim wykorzystany superkondensator, jak to ma miejsce w modelu Sian.

Chociaż ten dodatek do elektrycznego układu napędowego jest kawałem świetnej technologii przez możliwość szybkiego naładowania się i uwolnienia energii, to Lamborghini widzi następce Aventadora w innym świetle.

Czytaj też: Flying Spur jako hybryda plug-in w planach Bentleya?

Producent ma przed oczami model, który będzie używany częściej, niż modele Sian, dlatego prawdopodobnie postawi na tradycyjny hybrydowy układ napędowy typu plug-in.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News