Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Mamy pierwsze rendery Huawei P50 Pro

W marcu 2021 roku powinien pojawić się Huawei P50. Już teraz możecie zobaczyć, jak jego wersja Pro może wyglądać.

Rendery są oczywiście nieoficjalne, więc podchodźcie do nich z pewnym dystansem. Sam ich wyciek pokazuje jednak, że seria jest już w dosyć zaawansowanym stadium rozwoju.

Czytaj też: Xiaomi pracuje nad smartfonem ze Snapdragonem 865+

Huawei P50 Pro ma spory otwór w ekranie na dwa przednie aparaty. Ramki są za to bardzo cienkie – praktycznie ich nie widać. Z tyłu znajduje się ogromny moduł z aparatami – rzuca się on od razu w oczy.

Wraz ze smartfonem możemy otrzymać pióro Stylus. Widać go także na jednym z renderów – jest ono utrzymane w kolorystyce smartfona. Huawei P50 Pro zapowiada się więc na wyjątkowego flagowca, który może ponownie zawładnąć rynkiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News