Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Co powiecie na partyjkę Wiedźmina 3 i nie tylko w Tesli?

Rynek niestandardowych obudów komputerowych rozrasta się z każdym nietypowym projektem i nie inaczej jest tym razem. Oto dzieło firmy Origin PC.

Oto Ludicrous PC, który zaczerpnął nazwę prosto od jednego z dodatków do Modelu S Tesli. Najważniejsze w tym projekcie jest oczywiście to, że twórcy upodobnili „obudowę” do elektrycznego samochodu i upchnęli wszystkie podzespoły pod jego maskę, czyli tam, gdzie nawet w rzeczywistym pojeździe świecą pustki.

Chociaż tego typu projekt byłby świetny w pełnowymiarowym samochodzie, to i tak jest nieźle, bo ta miniTesla umożliwia nawet przejechanie się jakiemuś maluchowi. Stąd pojedyncze siedzenie i kierownica w tym dziwnym połączeniu Modelu S z Roadsterem.

Czytaj też: Czym jest projekt Artemis Audi?

Osiągana prędkość? Wręcz zabójcza, bo sięgająca prawie 10 km/h, ale to podzespoły komputera Ludicrous PC wyrywają nas ze skarpetek. W grę wchodzi bowiem czysty high-end, czyli procesor AMD Ryzen 3900X, karta graficzna GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition, 32 GB pamięci DDR4 3200 MHz, 2 TB dysk na M.2 oraz 750-watowy zasilacz. Całość dopina wyjątkowe chłodzenie wodne dla CPU i GPU.

W tym wydaniu jego cena sięga 13403 dolarów, a jeśli jesteście chętni, to konfigurator tego komputera znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News