Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Interfejs PS5. Ano tak! Jeszcze go nie widzieliśmy

Sony ma jeszcze jedną rzecz do pokazania w przypadku swojej konsoli. Czego się spodziewać po urządzeniu?

Wygląd konsoli? Znamy. Modele? Znamy. Gry – pokazane. Akcesoria – są. Menu PS5? O, a tego to jeszcze nie widzieliśmy!

Sony ma jednak długo nie trzymać nas bez informacji. Póki co znamy tylko wygląd menu Xbox Series, ale wkrótce się to zmieni.

Czytaj też: Znamy polskie ceny PS5! Jest jedynka z przodu!

Czego się spodziewać? Jim Ryan będący CEO PlayStation zdradził, że firma chowa jeszcze kilka fajnych opcji, które dopiero ujawni. Nowe menu ma być podobno inteligentne i bardziej interesujące – tajemniczo zapowiedział. Powinny pojawić się funkcje, które zachęcą nas do większego zaangażowania w grach.

Tutaj może chodzić o opcję, która już kilka razy wyciekła przez deweloperów, którzy się wygadali. Sony pozwoli stworzyć specjalne zaproszenia do gier, w których będzie już skonfigurowanych sporo elementów. Jeśli np. lubimy sobie w wolnym czasie pobić rekord czasowy na Nürburgringu to powinna pojawić się opcja dzięki, której gra będzie od razu włączona na tym torze z wybranym przez nas samochodem i trybem rozgrywki.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News