Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Intel zmieni opakowanie procesora i9-9900K

Intel zmieni charakterystyczne opakowanie procesora i9-9900K. Chodzi tutaj o 12 ścienne pudełko, które było dosyć ciężkie w obsłudze.

Sam procesor pozostanie w aktywnej sprzedaży, ale będzie dostępny w trochę bardziej konwencjonalnym opakowaniu. Będzie to zwykły prostopadłościan podobny do i9-9900KF.

Czytaj też: Wyciekły ceny płyt Gigabyte B550 – jest drogo

Nie ma żadnych informacji o zmianach w limitowanej edycji i9-9900KS – tam wszystko pozostanie bez zmian. Zmiana opakowania widoczna była już w przypadku i9-10900K, gdzie karton był dużym prostopadłościanem.

Nie ma co ukrywać, że 12 ścienne opakowanie było ciężkie w transporcie. Wyglądało ono świetnie, ale nie było użyteczne. Także mniejsze pudełko to mniej zużytych materiałów, więc tutaj Intel trochę zaoszczędzi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News