Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Masz smartfon Huawei? Masz szansę na lepsze randki z Tinder Plus

Huawei zorganizował promocję na miarę naszych czasów – pobierając aplikację Tinder z AppGallery możemy liczyć na darmowy dostęp do płatnej wersji Tinder Plus serwisu.

Wieczny brak czasu połączony z coraz częstszym życiem w cyfrowym świecie powoduje, że okazji na randki również szukamy cyfrowo. Nie bez powodu Tinder jest najpopularniejszą tego typu aplikacją na świecie. Wie o tym Huawei i posiadacze smartfonów firmy mogą teraz przez pół roku za darmo korzystać z Tindera w wersji Plus.

Czytaj też: IKO to pierwsza aplikacja bankowa na smartfony Huawei bez usług Google

Promocja dotyczy posiadaczy wszystkich smartfonów Huawei. Zarówno starszych, z usługami Google, jak i nowszych opartych na HSM. Tinder jest z nim w pełni zintegrowany.

Po pobraniu aplikacji z AppGallery należy wejść w sekcję prezenty i wygenerować kod promocyjny. Następnie kod trzeba umieścić na końcu linku w przeglądarce Internetowej, czyli – www.tinder.com/vip/skopiowany_kod . Dla kodu 123456 będzie to linki – www.tinder.com/vip/123456 . Dalej wystarczy postępować według instrukcji.

Kod można odebrać w dniach od 17 września do 4 października, a wykorzystać można go do 20 sierpnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News