Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Te gry PS5 włączycie też na PS4. Sony uważa, że nikt nie powinien być zawiedziony

Okazuje się, że nowe gry z PS5 trafią też na PS4. W co zagramy na starej konsoli?

Jeszcze niedawno Sony mówiło, że wierzy w generacje i dlatego ich nowe gry z niesamowitą oprawą graficzną i mechanikami wymagającymi potężnych podzespołów trafią już tylko na PS5. No. To już zmienili zdanie.

Nowe wieści, które po cichu zdradzono wskazują na to, że :

  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
  • Horizon Forbidden West
  • Sackboy A Big Adventure

… zadziałają też na PS4. Oczywiście w gorszej oprawie graficznej, bez raytracingu, a być może i w znacznie słabszej płynności.

Czytaj też: Znamy polskie ceny PS5! Jest jedynka z przodu!

Jak sprawę komentuje Sony?

Jim Ryan

Nikt nie powinien czuć się zawiedziony. Wersje tych gier na PS5 zostały stworzone od początku z wykorzystaniem mocy jaką daje PS5, a do tego oferujemy darmową aktualizację gier z PS4 na PS5. Tutaj chodzi o to, aby dać ludziom wybór. Bardzo się z tego cieszę.

Świat się kończy. Sony zaczyna zachowywać się jak Microsoft. Najwidoczniej polityka Xboxa też się sprawdza. Sony ponadto ogłosiło, że zamierza wspierać PS4 przez 3 lub 4 lata.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News