Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Ford podkręca atmosferę przed premierą nowego Bronco

Ford umila nam weekendowe oczekiwanie na premierę nowego modelu Bronco, która odbędzie się już 13 lipca, garścią nowych fotek.

Kiedy nowe wydanie Bronco już zadebiutuje, będzie dostępne w wersji dwudrzwiowej i czterodrzwiowej. Powszechnie uważa się, że będzie miał zdejmowany dach i drzwi, dzięki czemu będzie prawdziwym konkurentem Jeepa Wranglera.

To jednak okaże się dopiero za dwa dni, bo teraz mamy do dyspozycji tylko poszlaki, które jednak teraz są całkiem odkrywcze i potwierdzają niektóre wcześniejsze plotki na temat tego kultowego samochodu terenowego. Widać to zwłaszcza po fotce okrągłych świateł LED z poziomą listwą, którą wieńczy szare wykończenie.

Czytaj też: Ford nie ugnie się przed ruchem Black Lives Matter

Nieco dziwnie robi się na tyle, ponieważ te światła zaprzeczają wcześniejszym przeciekom…

… ale w kwestii progu bocznego mamy świeży wgląd na to, jak będzie wyglądał. Tutaj połączenie żółtego z czarnym ewidentnie wygląda zacnie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News