Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Enola Holmes – Cavill, Brown i Helena Bohnam Carter na nowych plakatach

Netflix zaprezentował nowe plakaty promujące film Enola Holmes, który już w przyszłym tygodniu trafi na platformę. Siostra Sherlocka Holmesa przybywa.

Cztery nowe plakaty zwracają uwagę na każdego członka rodziny Holmes i wykorzystują tę samą estetykę pop-artu, jak pierwszy plakat z całą obsadą. Helena Bonham Carter wciela się w matkę legendarnego detektywa – Eudorię Holmes. Sam Claflin zagra Mycrofta, Millie Bobby Brown Enolę, zaś Henry Cavill – Sherlocka. Każdy z bohaterów na swoim plakacie ma własny slogan.

W dniu szesnastych urodzin Enoli w tajemniczych okolicznościach znika jej matka. Dziewczyna postanawia zwrócić się do braci, Mycrofta i Sherlocka o pomoc, ci jednak zajęci są swoimi sprawami i chcą wysłać młodszą siostrę do szkoły z internatem. Co na to Enola? Ucieka z domu rozpoczynając tym samym karierę detektywa. Fabuła filmu skupi się na sprawie zaginionego nastolatka, którego ojca zamordowano. Tym właśnie zajmie się Enola, a pomoże jej starszy brat.

Premiera filmu Enola Holmes zapowiedziana jest na 23 września.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News