Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Elektryczny supermotocykl Aurora od Warwick Moto

Elektryczne traktowanie dotyka nie tylko samochody, ale też motocykle, wśród których jednym z graczy jest Warwick Moto, który ujawnił wygląd swojego modelu Aurora.

Warwick Moto złożone z grupy studentów z brytyjskiego uniwersytetu ujawniło swój pierwszy w historii elektryczny supermotocykl o nazwie Aurora. Zespół ma w planach wykorzystanie go do udziału w tymczasowo odwołanych wyścigach TT Zero w 2022 roku.

Warwick Moto twierdzi, że ich cacko zapewni kierowcy około 200 koni mechanicznych oraz 400 Nm momentu obrotowego. Obecna maksymalna prędkość sięga aż 160 km/h, a dwukołowiec może pochwalić się chłodzonym olejem akumulatorem o pojemności 17 kWh, ramie z włókna węglowego i wagą 260 kilogramów (via RideApart).

Mimo wielu sponsorów Warwick Moto nieustannie potrzebuje dodatkowych funduszy na skuteczniejszy rozwój swojego elektrycznego supermotocyklu. Stąd zbiórka typu crowd-funding na Just Giving.

Czytaj też: Nissan GT-R przerobiony na offroadową bestię

W tym momencie zespół twierdzi, że zrobił wszystko, co mógł, mając do dyspozycji początkowy budżet, ale mógłby stworzyć jeszcze lepszy model, gdyby miał trochę więcej pieniędzy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News