Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Wiemy kiedy doczekamy się elektrycznego Forda F-150

Ford wyjawił, że już w 2022 roku doczekamy się prezentacji nowego elektrycznego pickupa F-150. Ten będzie czerpał garściami ze spalinowego, nowego wariantu, ale inżynierowie postarają się o jego przystosowanie do świata EV.

Ford twierdzi, że F-150 EV będzie wyposażony w dwa silniki elektryczne, dzięki którym będzie to najszybszy i najpotężniejszy F-150 w historii. Moc i moment obrotowy, to nadal tajemnica, ale możecie liczyć na ponad 450 koni.

Nabywcy F-150 z napędem elektrycznym będą mogli również używać swojej ciężarówki jako mobilnego generatora, cieszyć się aktualizacjami OTA i dodatkowym miejscem na sprzęt, czyli przednim bagażnikiem. Na zdjęciu poniżej widzicie z kolei nowego F-150, ale ciągle spalinowego na 2021 rok modelowy.

Czytaj też: Ogromna zapowiedź firmy Kia. Teraz czekamy tylko na premiery

Jak skomentował zapowiedź elektrycznego Forda F-150 Kumar Galhotra, prezes koncernu Ford w Ameryce i innych rynków międzynarodowych, elektryczny F-150 „nie jest life-stylowym pickupem, został zaprojektowany i skonstruowany dla ciężko pracujących klientów, którzy potrzebują ciężarówki do pracy”. Potwierdza to poniższy materiał promocyjny:

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News