Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Elektryczne cacka firmy Fuell od zawodowego motocyklisty

Trafiły do nas najświeższe informacje prosto od firmy Fuell, którą zarządza Erik Buell, zarówno zawodowy motocyklista, jak i „człowiek sukcesu” w myśl firm skupiających się na dwukołowcach.

Tym razem Fuell ujawniło nowe prototypy, nad którymi pracuje i mowa tutaj o kilku elektrycznych cackach, które angażują cały zespół pracowników.

Na pierwszy ogień wlatuje FUELL Flluid_2, czyli kolejna iteracja elektrycznego roweru, który zadebiutował rok temu, chwaląc się podwójnym zestawem akumulatorów.

To jednak nie jedyny rower, nad którym pracuje FUELL, bo firma ma też w planach elektrycznego tricykla. Tak jak powyżej, design tych modeli bezpośrednio uderza w nowoczesne tony i niecodzienne rozwiązania.

Ogłoszenia FUELL zamykają się na szkicach elektrycznego skutera oraz kompaktowego motocykla:

Czytaj też: Rower Roadster V2 od Ride1Up nie zdradza swoich elektrycznych możliwości

Warto przypomnieć, że Fuell ciągle pracuje nad motocyklem, którego ujawnił przed rokiem. Elektryczny model Fllow_1S sprowadza się do dwóch wariantów o mocy 14,8 lub 47 koni mechanicznych, które zasila ponoć 10 kWh akumulator, choć to nieoficjalna informacja.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News