Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dark Nights: Death Metal – animacja z hardcorową ścieżką dźwiękową

Najnowszy animowany serial DC Dark Nights: Death Metal zapowiada się coraz bardziej ekscytująco. Hardcorowa ścieżka dźwiękowa od Tylera Batesa elektryzuje!

W Dark Nights: Death Metal Ziemia staje się koszmarnym miejscem rodem z piekła, a kontynenty układają się w gigantyczne nietoperze. DC postanowiło pokazać pierwszy fragment z towarzyszącą mu fantastyczną ścieżką dźwiękową, którą stworzył Tyler Bates odpowiedzialny za soundtrack z Johna Wicka, Strażników Galaktyki czy Watchmen. Przy tworzeniu ścieżki do animacji DC współpracował z Marilynem Mansonem, którego piosenka „Warship my Wreck” pojawia się w głównym teledysku promującym Death Metal Snydera i Capullo.

W teledysku do pierwszego odcinka strony komiksu Grega Capullo z Dark Nights: Death Metal # 1 ożyły  dzięki połączeniu elementów animowanych, a także wykonanej pracy głosowej. Większość wideo przedstawia Batmana i Batmana, Który Się Śmieje, gdy ujawnia swoją moc jako Władca Umarłych. Batmanowi, Który Się Śmieje głosu użycza Charles Fleischer, Wonder Woman Chelseasa Wolfe, a batmanowi Andy Biersack.

Trzeba przyznać, że zaprezentowany materiał jest bardzo ekscytujący, a całość fantastycznie oddaje klimat komiksu. Ścieżka dźwiękowa od dzisiaj dostępna jest do kupienia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News