Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Crysis na Nintendo Switch bez opóźnionej premiery, bo w sumie co tu poprawiać?

Crysis w wersji na przenośną konsolę nie będzie opóźniony. Crytek znów zmienia datę premiery.

Crytek po tym jak wyciekł zwiastun ich remastera Crysisa… wrócił do pracy i opóźnił jego premierę. Gracze nie są zadowoleni z tego co mieli otrzymać i deweloperzy chcą ulepszyć produkcję jak tylko się da. Ale nie wszystko trzeba poprawiać.

Bo już na ostatnim materiale wideo było widać, że gra w wersji na Nintendo Switch nawet by przeszła. W takiej formie w jakiej gra jest aktualnie – tytuł wygląda i tak rewelacyjnie na kieszonsolce. Jakbyście pokazali komuś z 2007 roku, że Crysis zadziała na handheldzie to by chyba nie uwierzył.

Czytaj też: Czarne PlayStation 5 w ulotce Sony? Przyglądamy się grafice

Crytek chyba również uznał, że nie ma co dalej dłubać w tej najprostszej graficznie wersji i ogłosił, że premiera odbędzie się wtedy kiedy oryginalnie miała – 23 lipca 2020.

Dodatkowo – w sieci pojawiły się nowe zrzuty ekranu prezentujące rozgrywkę z Nintendo Switch. Jak na możliwości urządzenia – gra wygląda wspaniale. I po co ta walka na teraflopy dużych konsol?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News