Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Biostar B550MH to tańsza płyta oparta o najnowszy chipset

Biostar właśnie zaprezentował nową płytę B550MH. Jest to stosunkowo tania konstrukcja, która mimo to ma całkiem niezłe wyposażenie.

Płyta ma dwa sloty na pamięci RAM – łączna ich pojemność może wynosić 64 GB a prędkość 4400+ MHz. Oferuje ona także złącze M.2 PCI-E 4.0, które jest 2x szybsze od starego PCI-E 3.0. Nie ma ono jednak dołączonego radiatora.

Czytaj też: PNY wypuszcza pamięci XLR8 RGB

B550MH ma także jedno złącze PCI-E x16 – nie jest ono wzmacniane. Sekcja zasilania jest najpewniej 8 fazowa, ale ona także nie ma chłodzenia. Przy mocniejszych procesorach może ona nie wyrabiać.

Na tylnym panelu znajdują się dwa porty PS/2, D-Sub, HDMI, cztery USB 3.2 Gen1, dwa USB 2.0 czy audio. Nie zabrakło też porty Gigabit ethernet z zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi.

Cena Biostar B550MH jest jeszcze nieznana. Będzie to jednak z pewnością jeden z tańszych modeli na rynku. producent obiecuje też stałe aktualizacje płyty tak, aby jak najdłużej została zachowana kompatybilność z procesorami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News