Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/whatnext/cdn.whatnext.pl/public_html/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/:/home/klient.dhosting.pl/whatnext/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/whatnext/betawn.dkonto.pl/public_html/web/wp/wp-includes/functions.php on line 1992
WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test Asus Radeon RX 5700 TUF OC

Wreszcie udało mi się dostać do testów karty od AMD. Zaczynamy więc nadrabianie testów – na pierwszy ogień idzie Asus Radeon RX 5700 TUF OC.

Karta jest też pierwszą od dawna grafiką Asusa, która nie należy do serii Strix. Asus Radeon RX 5700 TUF OC wygląda dobrze. Nie ma on zbyt wiele RGB – jedynie z boku jest mały pasek. Karta oferuje jednak backplate, więc w większości obudów będzie się dobrze prezentowała.

Za chłodzenie odpowiada dosyć spory radiator z trzema wentylatorami, które jednak nie oferują trybu półpasywnego. Mają one za to odporność na pył potwierdzoną certyfikatem IP5X. Warto jednak wiedzieć, że karta nie ma chłodzonych pamięci – zobaczycie sami, jakie temepratury pojawiają się pod obciążeniem.

Asus Radeon RX 5700 TUF OC ma wymiary 269 mm x 125 mm x 54 mm – zajmuje 2,7 slota PCI. Karta oferuje jedno wyjście HDMI 2.0b oraz trzy DisplayPort 1.4. Zasilana jest ona z jednego złącza 6 pin i jednego 8 pin. Jakość wykonania całości jest raczej dobra – grafika nie jest plastikowa i sprawia wrażenie dobrze skonstruowanej.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa